Body shaping – Endermomasaż

Innowacyjna metoda rozbijania nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz redukowania cellulitu, wykorzystująca głowicę wyposażoną w nasadki próżniowe. Intensywny masaż pozwala na wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie wiotkiej skóry i znaczącą poprawę jej elastyczności

W zabiegu wykorzystywana jest innowacyjna technologia pozwalająca modelować sylwetkę i redukować cellulit. Zabiegi są skuteczne i dają szybkie efekty, a jednocześnie po kilku wykonanych zabiegach są przyjemne i relaksujące. Zastosowane metody zabiegowe oddziałują na tkanki powierzchowne, skórę, układ limfatyczny i kapilary układu krwionośnego. Usprawniają krążenie limfy, pobudzają skórę do spalania tkanki tłuszczowej i pomagają w usuwaniu toksyn z organizmu. W krótkim okresie czasu możemy uzyskać efekt wymodelowania, wygładzenia, ujędrnienia, wyszczuplenia sylwetki oraz poprawić elastyczność i sprężystość i strukturę skóry.

Urządzenie BODY SHAPING, które działa na zasadzie terapii próżniowej doskonale sprawdza się jako urządzenie redukujące cellulit i wyszczuplające ale także doskonale ujędrnia zwiotczałą skórę. Całe ciało poddawane jest masażowi, który wykonywany jest przy użyciu specjalnej głowicy zbudowanej z ruchomych rolek, kulek oraz kubełkowych nasadek próżniowych. Fałd skórny zostaje zassany pod ciśnieniem do głowicy a następnie masowany. Dzięki temu rozbija się cellulit wraz z nagromadzonym tłuszczem.

Nasadki próżniowe, zwane również bańkami wykorzystuje się najczęściej do zabiegów na takich partiach ciała jak brzuch, uda, pośladki a również ramiona. Zasysają one skórę i zwalniają, dzięki czemu poddają ją intensywnej „gimnastyce”. Efektem jest widoczne ujędrnienie . Zalecana seria zabiegów to od 5 do 10 zabiegów .

Działanie:

rozbicie i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej
redukcja cellulitu
przyspieszenie procesów przemiany materii
stymulacja układu limfatycznego i żylnego
wzmocnienie mięśni
odżywienie tkanek
zniwelowanie uczucia „ciężkich” nóg
odstresowanie
zmniejszenie obwodów ciała
eliminacja toksyn


Dodatkowe pozytywne działanie Enderomasażu:

ujędrnienie i wymodelowanie sylwetki
wygładzenie
relaks dla mięśni
zmniejszenie obrzęków i drenaż limfatyczny
ma również działanie przeciwbólowe


Cena endermomasażu:

ramiona – 40 zł
brzuch – 60 zł
plecy – 70 zł
pośladki – 50 zł
uda – 60 zł