Odchudzający Masaż Brzucha

Masaż odchudzający, wykorzystuje techniki masażu klasycznego, jego zadaniem jest rozbicie komórek tłuszczowych, znajdujących się w tkance podskórnej, odprowadzenie toksyn poprawę ukrwienie, oraz zalegającej limfy. Za pomocą technik ugniatania, uciskania czy oklepywania można wspomagać, modelować i odchudzać sylwetkę. Należy jednak pamiętać, że masaż jedynie wspomaga proces odchudzania. Stymulowanie tkanki na brzuchu poprzez intensywny masaż może przyczynić się nie tylko do rozbicia nagromadzonych w niej złogów tłuszczowych, ale także poprawić perystaltykę jelit i złagodzić uczucie ciężkości oraz problemy związane z trawieniem.

Masaż ma wiele zalet:
Działa jak drenaż limfatyczny, poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i dzieki temu usuwa nadmiar toksycznych substancji. To powoduje, że możliwe jest przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczna redukcja cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej oldżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych.
Masaże stosuje się w celu wspomagania leczenia nadwagi i otyłości. Dzięki niemu pobudzamy krążenie co wpływa na przyspieszenie przemiany materii, pomaga oczyścić organizm z toksyn a nawet wzmacnia odporność.

Cena:
częściowy – 70 zł